Wij van ‘In beweging’ zijn op zoek naar jou! Ben jij de revalidatieverpleegkundige die ons team in de nachtdiensten komt versterken en ben jij in het bezit van het bijbehorend diploma niveau 4? Bij ‘In beweging’ zijn er genoeg mogelijkheden en bieden wij jou naast een fijne werksfeer, top collega’s ook verschillende voordelen als medewerker.

 

Wij zoeken een  

Revalidatieverpleegkundige voor nachtdiensten (16 - 24 uur)

Ben jij:

 • Enthousiast, flexibel en speel je goed in op de nieuwe ontwikkelingen in de revalidatie? 
 • Iemand met een helikopterview die het vermogen heeft om het beste bij zichzelf en collega’s naar boven te halen?
 • Een zelfstandig werker die zelfs in de hectiek van alle dag de juiste zorg en ondersteuning kan bieden?
 • Een sociaal en communicatief vaardig persoon en zorg je hierdoor voor een optimaal revalidatieklimaat en werksfeer?
 • Goed met computer? Ervaring met cliëntvolgsystemen is een pré.
 • Beschikbaar voor nachtdiensten?  

 Wat bieden wij?

 • Een interessante, dynamische en zelfstandige werkomgeving, waar jij voor onze revalidanten het verschil kan maken;
 • Een contract voor 7 maanden, met uitzicht op verlenging naar onbepaalde tijd als jij je van je beste kant laat zien!
 • Een goed marktconform salaris (CAO VVT FWG 45);
 • Goede secundaire arbeidsvoorwaarden en aantrekkelijke collectieve verzekeringen;
 • In beweging is bezig met de ontwikkeling naar mantelzorgvriendelijk werkgeverschap. Dat betekent dat wij oog en oor hebben voor collega’s die werk en mantelzorg combineren. Hier besteden wij structureel en organisatie breed aandacht aan.

Ben jij degene die wij zoeken!?

Herken jij jezelf in deze omschrijving en zie jij jezelf als een goede versterking voor ons team? Twijfel dan niet en stuur je sollicitatie direct naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. of druk op de knop "meld je aan" onderaan om je gemakkelijk aan te melden.

Meer informatie nodig?

Voor vragen over deze vacature neem je contact op met Marciano van den Hooven op 06 11 37 46 78. Wil je meer weten over ‘In beweging’, kijk dan op www.in-beweging.org